Kaip išsirinkti NT brokerį?

Patarimai | 21 balandžio, 2021

Kiekvienas, parduodantis savo namus ar jų ieškantis, tikisi maksimaliai sėkmingo sandorio. Dažniausiai šis atsakingas darbas – parduoti būstą ar jį surasti greitai ir už geriausią kainą – atitenka nekilnojamo turto brokeriams. Tačiau ne kiekvienas brokeris dirba profesionaliai ir atsakingai. Kaip rasti puikiai žmonių poreikius ir rinkos subtilybes išmanantį brokerį?

Patirtis. Tai vienas svarbiausių kriterijų, renkantis nekilnojamo turto brokerį. Bendraudami su NT tarpininku, pirmiausiai atsižvelkite į tai, kiek laiko jis dirba šioje srityje ir kokia brokerio pardavimų istorija. Įvykdęs daug sėkmingų sandorių, brokeris turės daug įgūdžių, bus sukaupęs didelį praktinį bagažą, todėl sugebės priimti adekvačius, sėkmę lemiančius sprendimus.

Profesionalumas. Brokerio profesionalumą atskleidžia geras esamos rinkos situacijos ir besikeičiančių tendencijų išmanymas. Visa tai leidžia būstą parduoti ar įsigyti per trumpiausią įmanomą laiką. Svarbu pasiteirauti, kiek įprastai brokeris trunka įvykdyti sandorį, kaip planuoja darbą, koks yra NT pardavimo / pirkimo procesas. 

Bendraudami su NT brokeriu, būtinai pasidomėkite, ar jis yra įtrauktas į sertifikuotų brokerių sąrašą, taip pat paklauskite, kokiuose seminaruose ar praktiniuose mokymuose yra dalyvavęs. Aukštesnės kvalifikacijos brokeris turės daugiau įgūdžių ir žinių, padėsiančių greičiau parduoti ar įsigyti būstą.

Brokerio profesionalumą atskleidžia ir klientų rekomendacijos. Jei atsiliepimai teigiami, vadinasi, klientų turtas parduodamas greitai ir už gerą kainą, brokeris pasižymi gerais bendravimo bei derybiniais įgūdžiais. 

Dėmesys klientui. Kiekvienas parduodantis ar ieškantis būsto tikisi maksimalaus brokerio dėmesio. Suprantama, jog NT tarpininkas, vienu metu dirbantis su keliasdešimt objektų, negali skirti pakankamai dėmesio visiems savo klientams. Tokiu atveju pardavimo procesų valdymas tampa labai sudėtingas ir lėtas. Maža to, brokerio darbas – reguliariai informuoti apie pardavimo procesus, progresą. Turėdamas per daug darbo, brokeris negalės tinkamai vykdyti savo pareigų.

Svarbu, kad brokeris, dirbantis Jums,  bendradarbiautų su sandoriu susijusiais specialistais: turto vertintojais, notarais, matininkais, interjero dizaineriais ir kitais specialistais, galinčiais bet kuriuo metu pagelbėti parduodant ar perkant nekilnojamą turtą.

Rinkdamiesi brokerį, pasidomėkite, ar NT konsultacijos bus teikiamos visą būsto pardavimo / paieškos laikotarpį.

NT pardavimas su brokeriu: patirtis + profesionalumas

  • Vienu metu dirbu vos su keliais projektais, todėl savo klientams visuomet esu pasiekiamas ir dėmesingas. Jaučiu didelę atsakomybę vykdyti savo profesinius įsipareigojimus, todėl klientams skiriu maksimalų dėmesį nuo projekto pradžios iki pabaigos. 
  • Nuolat keliu kvalifikaciją ir dalyvauju praktiniuose NT mokymuose, todėl garantuoju aukštą teikiamų paslaugų kokybę.
  • Bendradarbiauju su įvairių sričių specialistais: notarais, interjero dizaineriais, matininkais ir t. t., todėl NT pardavimo procesas vyksta greičiau ir sklandžiau.
  • Esu sukaupęs didelę darbinę patirtį, todėl greitai pajaučiu žmonių poreikius, puikiai išmanau rinkos subtilybes ir tendencijas.

NT pardavimas su patikimu brokeriu – tai greitesnis ir lengvesnis būdas įvykdyti sėkmingą sandorį. Kreipkitės – mielai Jums padėsiu parduoti būstą sklandžiai ir be rūpesčių. Tel.Nr. +37067088285 arba rašykite laišką į info@noriuparduoti.lt

Sužinokite savo nekilnojamojo turto kainą per kelias minutes