Pradžia / Apie mus

Apie mus

Esu nekilnojamo turto brokeris Mindaugas Novikovas – patikimas ir patyręs partneris parduodant turtą. Mano profesionalumas ir puikūs know-how įgūdžiai padės Jums pasiekti geriausią rezultatą: tiksliai įvertinti turtą ir jį parduoti greitai bei už geriausia kaina.

Nekilnojamo turto pardavimas, nekilnojamo turto nuoma bei konsultacijos yra pagrindinės mano veiklos sritys. Kompetenciją keliu kasdien dirbdamas šioje srityje, taip pat reguliariai dalyvaudamas seminaruose ir praktiniuose mokymuose.

butai

Pagrindiniai tikslai ir vertybės

Mano pagrindinis tikslas yra Jūsų pagrindinis tikslas – NT pardavimas ar NT nuoma geriausia kaina per trumpiausią laiką. Šio tikslo visuomet siekiu vadovaudamasis tokiomis vertybėmis, kaip profesinis išprusimas, atidumas kliento poreikiams, visapusiška pagalba viso proceso metu.

Kodėl aš?

Profesionalumas. Nekilnojamo turto srityje dirbu jau beveik dešimtmetį. Gerai išmanydamas šios srities subtilybes, gebu parengti geriausią individualų pardavimo ar nuomos planą ir jį kokybiškai įgyvendinti per trumpiausią laiką.

Atsakomybė. Dirbu sąžiningai, negailėdamas jėgų ir laiko. Patikėję savo būsto pardavimą ar nuomą man, įtampą ir rūpesčius galite pamiršti. 

Pagalba nuo–iki. Esu patikima atrama visos kelionės metu: teikiu konsultacijas bet kokiais kylančiais NT klausimais, rengiu geriausia praktika paremtas pardavimo strategijas, valdau visą pardavimo procesą, rengiu sutartis ir atstovauju klientams notarinio sandorio metu. Esu šalia tol, kol būsto pardavimo / nuomos istorijoje padedamas galutinis taškas.

about-us-hompeage
brandon-griggs-wR11KBaB86U-unsplash

Kokybiškos paslaugos – sėkmingi NT sandoriai

Pagrindinės mano, kaip nekilnojamo turto brokerio arba nekilnojamo turto agento, veiklos sritys – nekilnojamo turto pardavimas, NT nuoma bei NT konsultacijos visais su nekilnojamu turtu bei turto vertinimu susijusiais klausimais. Mano tikslas yra greitas ir sėkmingas, klientų lūkesčius maksimaliai išpildantis sandoris. 

Rūpinuosi NT pardavimo ar nuomos procesu nuo pradžios iki pabaigos: teikiu išsamią rinkos analizę, nustatau preliminarią nekilnojamo turto rinkos kainą, rūpinuosi reikiamais dokumentais ir sutartimis, konsultuoju visais su būsto pardavimu ar nuoma susijusiais klausimais, atstovauju derybose su pirkėjais / nuomininkais.

Padedu pirkėjams perkantiems su banko finansavimu, t.y. suteikiu visų Lietuvos bankų paskolų vadybininkų kontaktus, kad pirkėjai galėtų greitai išsirinkti geriausią pasiūlymą, bei padedu su turto vertintojais bankui.

Nemokamai NT konsultacijai su profesionaliu nekilnojamojo turto brokeriu gauti – skambinkite Tel.Nr. +37067088285 arba rašykite laišką į info@noriuparduoti.lt

 

Sužinokite savo nekilnojamojo turto kainą per kelias minutes